Proč spolupracovat s naší advokátní kanceláří?

PRVNÍ KONZULTACI POSKYTNEME ZDARMA, A POKUD TO JDE, URČÍME NAŠI DALŠÍ ODMĚNU PEVNOU ČÁSTKOU, ABYSTE VĚDĚLI, S ČÍM MŮŽETE POČÍTAT. SNAŽÍME SE NEODKAZOVAT NA HODINOVÉ SAZBY.

KLIENTŮM PRAVIDELNĚ POSÍLÁME EMAILEM PŘEHLED, VE KTERÉM JE INFORMUJEME O STAVU JEJICH VĚCI. KLIENT JE TEDY VŽDY INFORMOVANÝ.

KLIENT JE PRO NÁS SKUTEČNĚ DŮLEŽITÝ A JEHO PROBLÉMY ŘEŠÍME TAK, JAKOBY BYLY NAŠE VLASTNÍ. UDĚLÁME MAXIMUM PRO SPOKOJENOST KLIENTA.

Mgr. Jan Pernica, advokát

Jsem advokát, kterému se zhmotnil jeho sen o tom, že jednou bude mít vlastní advokátní kancelář, která bude lidem pomáhat řešit jejich problémy. 

Při své činnosti se snažím skloubit hodnoty tradiční advokacie s moderním přístupem. Dávám si záležet, abych svým klientům poskytl špičkové služby a byl jejich partnerem se skutečným zájmem pro problém a zápalem pro zájem klienta. Snažím se s klientem na řešení problému spolupracovat a nalézt řešení společně s ním, protože takový přístup bývá zpravidla efektivnější, než když advokát direktivně klienta řídí a pouze mu říká, jak má jednat. 

Nejlépe se cítím v oblasti práva občanského a obchodního, nicméně jsem schopen poskytnout právní služby v rozsahu celého spektra právního řádu, například Vás obhajovat v trestním řízení.